Winter Is My Love 2016

winterismylove2016W sobotę 8 października o 18.00 zapraszamy do DCF-u na 9. Festiwal Filmów Snowboardowych „Winter Is My Love”. W jego programie, w kinach wybranych polskich miast, odbędą się premierowe pokazy zestawów najlepszych filmów snowboardowych nadchodzącego sezonu. Bilety: 30 zł.

Zapraszamy na 9. edycję festiwalu filmów snowboardowych Winter Is My Love. Spędź wieczór w kinie, oglądając premiery najlepszych filmów snowboardowych z całego świata i wygraj snowboardowe nagrody. Spotkaj znajomych, poznaj ciekawych ludzi i zacznij myśleć o nadchodzącej zimie.

Festiwal Winter Is My Love to cykliczne wydarzenie odbywające się jako trasa promocyjna najlepszych snowboardowych filmów nadchodzącego sezonu. Impreza odwiedza wybrane kina w dziesięciu polskich miastach i ma tysiące fanów w całym kraju.

W trakcie seansu wyświetlane są cztery filmy. W przerwach między filmami organizowane są konkursy, w których można wygrać snowboardowe nagrody od sponsorów imprezy.

Winter Is My Love to zwiastun nadchodzącej zimy i najlepszy sposób na to, żeby dowiedzieć się jak wygląda współczesny snowboarding.

Dla osób, które jeżdżą na desce to pozycja obowiązkowa. Osoby, które dopiero przymierzają się do tego sportu dzięki filmom mogą zrozumieć dlaczego jest to nie tylko wyjątkowa forma spędzania czasu i hobby ale też sposób na wyrażanie siebie i wyjątkowa dziedzina sztuki. 

Więcej o wydarzeniu dowiesz się ze strony organizatorów: http://www.winterismylove.pl
lub z Facebooka: http://www.facebook.com/winter.is.my.love
wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1776178109332397/

W przerwach między filmami łap kolorowe piłeczki, bo wymieniamy je na nagrody. Doceniamy aktywnych widzów, zachęcamy do sprawdzenia się w konkursach, ale przede wszystkim zachęcamy do wyluzowania się i dołączenia do dobrej zabawy.


PROGRAM:

● Absinthe Films - "AfterForever", reż. Shane Charlebois, Justin Hostynek, Szwajcaria, 2016, 60'
● Think Thank - "The Weather Outside Is Weather", reż. Sean Lucey, USA 2016, 45'
● Runway Film - "Full Moon", reż. Leanne Pelosi, Kanada 2016, 46'
● Jerome Tanon - "Eternal Beauty Of Snowboarding", reż. Jarome Tanon, Francja 2016, 47'


@@@
JEROME TANON - ETERNAL BEAUTY OF SNOWBOARDING (FRANCJA)
BANGER! Film objawienie! Jerome Tanon - francuski kamerzysta i fotograf większości znaczących snowboardowych ekip, kilka lat temu trwale przymocował do korpusu swojego aparatu zwykłą kamerę video i postanowił nagrywać... wszystko.

Wiosną tego roku miał ponad 11 tysięcy ujęć, co dawało powyżej 100 godzin materiału. Same perełki, a na nich światowa czołówka: najlepsi riderzy, filmowcy, ekipy przy pracy. Zarejestrowane bangery i nieudane próby, emocje, wyznania, ciekawe rozmowy, imprezy.

Bo tak naprawdę NIE WIESZ jak powstają snowboardowe filmy
Ale możesz. Poznać prawdę. Poznaj prawdę… 

Występują: cała śmietanka snowboardu. Trudno wymienić;)

Teaser: http://vimeo.com/147451089
Fb: http://www.facebook.com/TheEternalBeautyOfSnowboarding


@@@
RUNWAY FILMS - FULL MOON (KANADA)
Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów snowboardowych ostatnich lat. Pochodząca z Kanady pro-riderka Leanne Pelosi skupiła wokół siebie legendy kobiecego snowboardu oraz wschodzące gwiazdy i zaangażowała je w powstający przez 2 lata projekt filmowy “Full Moon”. 

“Full Moon” to project backcountry, dziewczyny jeżdżą w dziewiczym terenie, poza trasami. Wśród nich najbardziej utytułowana riderka wszechczasów, która dopiero przy okazji tego filmu zaczęła jeździć freeride.

Występują: Annie Boulanger, Robin Van Gyn, Marie France Roy, Helen Schettini, Leanne Pelosi, Hana Beaman, Jamie Anderson.

Teaser: http://vimeo.com/180790969
Fb: http://www.facebook.com/Full-Moon-Film-874830482547200


@@@
THINK THANK - THE WEATHER OUTSIDE IS WEATHER
(USA)
Co zrobisz gdy masz rok, dzień, jeden przejazd w parku, jeden skok? Możesz stracić okazję gdy za długo się zastanawiasz, więc nie myśl co było gdyby… tylko to zrób.

Z wielką radością zapraszamy na nowy film amerykańskiej ekipy, której motto brzmi: rozwój przez kreatywność. Od 13 lat, z każdym kolejnym filmem (ten jest ich 15-tym) pozostają w etosie prawdziwego snowboardu, który wyznacza trendy, choć pozostaje w bocznym obiegu. Ten film to snowboarding totatny. T O T A L N Y. Boże, dzięki Ci za Think Thank! 

Występują: Ted Borland, Ryan Paul, Brandon Reis, Max Warbington, Jesse Burtner, Freddy Perry, Sammy Spiteri, Nial Romanek, Justin Keniston, Parker Duke, Ben Bogart, Phil Hansen, Ryland West and The Big Mess

Teaser: http://vimeo.com/156009109
Fb: http://www.facebook.com/ThinkThankVideo


@@@
ABSINTHE FILMS - AFTER FOREVER (SZWAJCARIA)
Najdłużej nieprzerwanie działająca snowboardowa wytwórnia na świecie. Pochodzą ze Szwajcarii, słyną z odważnych ujęć w bardzo niebezpiecznych górach i równie progresywnie filmowanego snowboardu w mieście. Współpracują z topowymi riderami z całego świata.

Filmy Absinthe to pełen przekrój topowego snowboardu. Są, między innymi, zdobywcą ubiegłorocznego tytułu “Film Roku” przyznawanego przez magazyn Transworld Snowboarding.

Występują: Brandon Cocard, Garrett Warnick, Kimmy Fasani, Max Buri, Severin Van Der Meer, Jaeger Bailey, Ethan Deiss, Cale Zima, Austen Sweetin, Manuel Diaz, Brendan Gerard, Mat Schär, Mark Sollors.

Teaser: http://www.youtube.com/watch?v=IyT0TXs6edg
Fb: http://www.facebook.com/absinthefilms/

radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil