Plebiscyt: najlepsze kina studyjne

plebiscytkinastudyjneW poniedziałek 7 listopada ruszył internetowy plebiscyt portalu Kulturaonline.pl na najlepsze kina studyjne w Polsce. Jednym z kin, na które można zagłosować, jest Dolnośląskie Centrum Filmowe. Zachęcamy naszych widzów do udziału w głosowaniu, które potrwa do poniedziałku 21 listopada.

Głosować można tutaj: http://kulturaonline.pl/najlepsze,kina,studyjne,glosujemy,tytul,artykul,26949.html

W dobie wielkich sieci kinowych wydawałoby się, że małe, kameralne kina studyjne odchodzą do lamusa… nic bardziej mylnego! Kina studyjne istnieją i mają się całkiem dobrze. Są świetną alternatywą, dla tych, którzy lubią oglądać filmy spoza głównego nurtu w kameralnej atmosferze, bez popcornu i coli. Co jeszcze oferują kina studyjne? Spotkania z wielkimi świata kina, festiwale, dyskusyjne kluby filmowe czy szkolenia dla osób, które marzą o reżyserii i pracy z kamerą.

A jak jest w Waszym mieście? Macie tam ulubione kameralne kino, które potrafi skupić wokół swoich inicjatyw lokalną społeczność? Czy wręcz przeciwnie – wielkie sieci zdominowały i przyczyniły się do upadku kin studyjnych? A może w dzisiejszych czasach kina studyjne to Waszym zdaniem relikt przeszłości?

Portal kulturaonline.pl wspólnie z internautami stworzył listę nominowanych kin studyjnych – wspólnie udało się wyłonić aż 40 instytucji z całej Polski.

Głosowanie na najlepsze kina studyjne potrwa do 21 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia. Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl.

ram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw wtwlogo