Warsztaty aktorskie w kinie DCF

tam gdzie mieszka bog25-26 sierpnia zapraszamy do udziału w kolejnych, tym razem dwudniowych warsztatach aktorskich w kinie DCF, które poprowadzi Dariusz Maj. Warsztaty adresowane są do osób powyżej 16-tego roku życia wiążących swoją przyszłość z zawodem aktora, jak i zainteresowanych przeżyciem nowego doświadczenia. Udział w warsztatach jest bezpłatny (decyduje kolejność zgłoszeń).

Warsztaty będą się opierać na improwizacjach aktorskich, szukaniu postaci i ich wzajemnych relacji. Celem spotkania będzie nauka budowania roli w pracy zespołowej oraz próba zrozumienia, jakie znaczenie w pracy aktora odgrywa skupienie. Warsztaty uzupełnią ćwiczenia artykulacji mowy, emisji głosu i z ruchu scenicznego, jak również gry integrujące grupę.Zapisy prosimy kierować do 15 sierpnia 2018 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (liczba miejsc ograniczona). W tytule maila należy wpisać „warsztaty aktorskie”, natomiast w treści wiadomości prosimy podać imię, nazwisko, wiek, telefon oraz zamieścić dopisek „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych”. O miejscu pierwszego spotkania poinformujemy po zakończeniu zapisów. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty odbędą się w dniach 25-26 sierpnia od godz. 12.00 do 16.00.

Prowadzący:
Dariusz Maj – aktor, który swoje doświadczenie zebrał w pracy z zespołami aktorskimi Teatru im. H. Modrzejewskiej w Legnicy (1997-2001), Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu (2001-2009), Wrocławskiego Teatru Współczesnego im. E. Wiercińskiego (2009-2013) czy Teatru Polskiego we Wrocławiu (2015-2018). Spotkał się z takimi reżyserami jak Jacek Głomb, Krzysztof Kopka, Maja Kleczewska, Jan Klata, Piotr Kruszczyński, Przemek Wojcieszek, Natalia Korczakowska, Sebastian Majewski, Krystyna Meissner, Jarosław Tumidajski, Łukasz Czuj, Michał Zadara, Oskar Sadowski, Krzysztof Garbaczewski, Krystian Lupa.
 
 
Fot.: Natalia Kabanow
Na zdjęciu: Dariusz Maj
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil