Warsztaty aktorskie w kinie DCF

tam gdzie mieszka bogZapraszamy do udziału w pierwszych warsztatach aktorskich organizowanych przez kino DCF. Warsztaty adresowane są do osób powyżej 16 roku życia wiążących swoją przyszłość z zawodem aktora, jak i zainteresowanych przeżyciem nowego doświadczenia. Udział w warsztatach jest bezpłatny (decyduje kolejność zgłoszeń).

Warsztaty będą się opierać na improwizacjach aktorskich, szukaniu postaci scenicznych i ich wzajemnych relacji. Celem spotkania będzie nauka budowania postaci w pracy zespołowej –  doświadczenie zespołowości jako podstawy bycia na scenie. Czterogodzinne zajęcia dadzą możliwość zrozumienia roli skupienia w pracy aktora. Warsztaty uzupełnią ćwiczenia artykulacji mowy, emisji głosu i z ruchu scenicznego, jak również gry integrujące grupę.

Zapisy prosimy kierować do dnia 20 maja 2018 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (liczba miejsc ograniczona). W wiadomości proszę podać imię, nazwisko, wiek oraz telefon. O miejscu pierwszego spotkania poinformujemy po zakończeniu zapisów.

Prowadzący:
Dariusz Maj – aktor, który swoje doświadczenie zebrał w pracy z zespołami aktorskimi Teatru im. H. Modrzejewskiej w Legnicy (1997-2001), Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu (2001-2009), Wrocławskiego Teatru Współczesnego im. E. Wiercińskiego (2009-2013) czy Teatru Polskiego we Wrocławiu (2015-2018). Spotkał się z takimi reżyserami jak Jacek Głomb, Krzysztof Kopka, Maja Kleczewska, Jan Klata, Piotr Kruszczyński, Przemek Wojcieszek, Natalia Korczakowska, Sebastian Majewski, Krystyna Meissner, Jarosław Tumidajski, Łukasz Czuj, Michał Zadara, Oskar Sadowski, Krzysztof Garbaczewski, Krystian Lupa.
ram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw wtwlogo