Magiel Filmowy

Serdecznie zapraszamy na piąte spotkanie w ramach nowego cyklu kina DCF, pt. „Magiel Filmowy”, które odbędzie 14 czerwca o godz. 19.00. KUP BILET

Gościem Łukasza Maciejewskiego będzie Artur Barciś. Znakomity aktor wraca na wielki ekran po długiej nieobecności rolą księdza w filmie Roberta Glińskiego „Czuwaj”.

„Czuwaj" to thriller rozgrywający się w świecie nastolatków ery Internetu i mediów społecznościowych. Dwie grupy młodzieży z odmiennych światów, reprezentujące dwa różne systemy wartości zostają postawione naprzeciw siebie na skutek ryzykownej decyzji dorosłych. To co miało być lekcją odpowiedzialności i tolerancji przeradza się w twardą walkę o przywództwo. Z jednej strony wiara w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego. Relacje między młodymi ludźmi stają się napięte, odizolowani od zewnętrznego świata, ujawniają swoje prawdziwe, szokujące oblicza.

Godzina: 19:00 | Sala: Warszawa
Bilety: 20 zł | udział w spotkaniu po filmie: bezpłatnyO Maglu Filmowym:

Od 1 lutego 2018 r. zapraszamy na nowy cykl w naszym kinie, czyli „Magiel Filmowy”. Dla wszystkich wrocławskich miłośników kina to idealna okazja do spotkania i rozmowy z inspirującymi ludźmi filmu – aktorami, reżyserami czy scenarzystami.Idea „Magla filmowego” jest prosta i doskonale wpisuje się w misję Dolnośląskiego Centrum Filmowego, jako przestrzeni aktywnego dialogu o sztuce filmowej: najpierw pokaz dobrego filmu, po nim „talk show”z udziałem zaproszonego gościa. Gospodarzem jest znany krytyk filmowy i teatralny - Łukasz Maciejewski.

„Magiel” odbywa się raz w miesiącu i ma formę otwartą - uczestnicy spotkania mogą wziąć czynny udział w dyskusji z zaproszonym gościem. Dla autorów najciekawszych pytań DCF przygotował specjalne nagrody – niespodzianki.

ram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw wtwlogo