"Kłamstewko" - pokaz przedpremierowy

klamstewkoPełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. 25 stycznia o 20:15 zapraszamy na pokaz przedpremierowy filmu "Kłamstewko". KUP BILET

Premiera: "Gorący temat"

goracy tematNagrodzony Oscarem scenarzysta filmu „The Big Short” powraca z kolejną prawdziwą i szokującą historią. Trzy wielkie gwiazdy: nominowane do Oscarów za te role Charlize Theron i Margot Robbie oraz Nicole Kidman, w rolach kobiet, które przeciwstawiają się seksizmowi i przemocy seksualnej w jednej z największych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych – The Fox News.

Premiera: "Psy 3. W imię zasad"

psy 3Kultowi bohaterowie, legendarne dialogi, które weszły do codziennego języka i muzyka, którą bez trudu rozpozna każdy kinoman – seria „Psy” na zawsze odmieniła polskie kino. Policyjna opowieść błyskawicznie zdobyła serca widzów, z miejsca zyskując status produkcji kultowej. Po latach Franz Maurer i jego sfora powracają na ekrany kin!

Premiera: "Tam gdzieś musi być niebo"

tam gdzies musi byc niebo„Tam gdzieś musi być niebo” to powrót palestyńskiego reżysera Elii Suleimana po dziesięcioletnim artystycznym milczeniu. Nazywany przez wielu spadkobiercą Bustera Keatona czy Jacques’a Tati, stworzył pełną empatii, humoru i głębokiego humanizmu, autoironiczną opowieść o palestyńskiej tożsamości oraz próbie ucieczki od niej.

Premiera: "Mayday"

maydayJeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów, w których nie pomoże żadne „mayday” ani „S.O.S”! Jedna z najlepszych komedii świata doczekała się ekranizacji. „Mayday” to film reżysera przebojów „Planeta Singli 2” i „Planeta Singli 3” oraz współscenarzystki hitów „Lejdis” i „Śniadanie do łóżka”. W rolach głównych niezawodna komediowa obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Adam Woronowicz i Andrzej Grabowski.

Premiera: "Judy"

judyPorywająca opowieść o jednej z największych gwiazd kina i piosenki Judy Garland, której niezapomniany przebój "Over the Rainbow" przyniósł nieśmiertelność. W roli głównej Renee Zellweger.

Sezon Oscarowy 2020

sezon oscarowy 2020Sezon Oscarowy, który elektryzuje wszystkich kinomanów wraca do DCF! Jak co roku z niekrytą przyjemnością pokażemy Państwu najlepsze filmy tego sezonu według Amerykańskiej Akademii Filmowej. Będą to zarówno seanse przedpremierowe, seanse specjalne, jak i pokazy filmów krótkometrażowych. 

Premiera: "Oficer i szpieg"

oficer i szpiegOwacje na stojąco, świetne recenzje i najwyższe oceny dla filmu Romana Polańskiego od czasów „Pianisty”. Epicki thriller „Oficer i szpieg” na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa to jedno ze szczytowych osiągnięć w karierze Romana Polańskiego. Na festiwalu w Wenecji film został uhonorowany Wielką Nagrodą Jury oraz prestiżową nagrodą FIPRESCI i są to pierwsze od dekady laury dla polskiego twórcy na weneckiej imprezie.

Premiera: "Pan T."

pan t.Pełna czarnego humoru, seksu i wzruszeń, zaskakująco współczesna historia o Polsce z absurdalnych czasów, w których rzeczy bardzo nieprawdopodobne były całkiem możliwe.

Premiera: "Na noże"

na noze
Wiele motywów. Jedna ofiara. Zero dowodów. Zapraszamy na pokazy thrillera Riana Johnsona, reżysera "Gwiezdnych wojen". "Na noże" to film z gwiazdorską obsadą, z Danielem Craigiem i Chrisem Evansem na czele. 

Filmowy Klub Seniorów - styczeń 2020

  • 7 – 1800 GRAMÓW, reż. MARCIN GŁOWACKI, Polska 2019, 100 min.
  • 14 – SERCE JAMAJKI, reż. PETER WEBBER, Francja 2019, 100 min.
  • 21 – YESTERDAY, reż. DANNY BOYLE, USA / Anglia 2019, 110 min.
  • 28 – BIAŁY KRUK, reż. RALPH FIENNES, Anglia 2018, 120 min.   
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil