Slow Life: Kino Letnie na Dachu Renomy

kino letnie na dachu renomyDom Handlowy Renoma oraz Dolnośląskie Centrum Filmowe przedstawiają tegoroczną edycję Kina Letniego na Dachu! Zapraszamy wszystkich w każdą sobotę sierpnia o godzinie 21:30 na bezpłatne seanse filmowe.

Premiera: "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!"

i znowu zgrzeszylismyBłogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy.

Premiera: "Diego"

diegoFinał niezwykłej trylogii nagrodzonego Oscarem reżysera filmów „Amy” i „Senna” – ostatnia część opowieści o ikonach popkultury, sławie i fatum. Zapraszamy na pokazy filmu "Diego" Asifa Kapadii o fascynującym życiu Diego Maradony.

Premiera: "Yesterday"

yesterday
Zapraszamy na pokazy nowego filmu Danny’ego Boyle’a według scenariusza Richarda Curtisa. Przed nami rock’n’rollowa komedia romantyczna o muzyce, marzeniach, przyjaźni i długiej krętej drodze, która wiedzie do miłości.

19. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty

myWielkimi krokami zbliża się wielkie święto kina - 19. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty. Dolnośląskie Centrum Filmowe po raz drugi weszło we współpracę z Festiwalem. Zapraszamy Państwa do naszego kina, gdzie będzie miała miejsce część pokazów festiwalowych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25 lipca - 4 sierpnia.

Premiera: "Midsommar. W biały dzień"

AnnaTo, czego boisz się najbardziej, czai się w pełnym słońcu. Zapraszamy na pokazy intrygującego i niepokojącego "Midsommar. W biały dzień" Ariego Astera. Film po pierwszych pokazach zbiera znakomite recenzje od amerykańskich krytyków.

Premiera: "Pamiątki Claire Darling"

pamiatki claire darlingNowy film byłej asystentki Krzysztofa Kieślowskiego i cenionej reżyserki Julie Bertuccelli („Kiedy Otar odszedł”, „Drzewo”, „Szkoła Babel”). W filmie już po raz dwunasty spotykają się przed kamerą dwie ikony francuskiego kina: Catherine Deneuve i jej córka Chiara Mastroianni.

Kino Letnie Zajezdni

kino letnieZ przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy DCF z Centrum Historii Zajezdnia odywa się trzecia edycja Kina Letniego w Zajezdni. To dzięki połączeniu naszych sił widzowie mogą spędzić piątkowe wieczory na seansach wyselekcjonowanych filmów. Wstęp wolny.

Premiera: "Anna"

annaJedna kobieta. Wiele twarzy. Zapraszamy na pokazy najnowszego filmu Luca Bessona "Anna" o paryskiej supermodelce uwikłanej w międzynarodową walkę wywiadów. Anna podejmuje grę, w której stawką mogą być losy świata.

Premiera: "Kobieta idzie na wojnę"

kobieta idzie na wojneŚwiat nie uratuje się sam! Zwycięzca LUX Prize dla Najlepszego Europejskiego Filmu i zdobywca 10 islandzkich Oscarów; przebojowa opowieść o kobiecie, która wywraca system do góry nogami! W naszym kinie od 21 czerwca!

Premiera: "Tajemnice Joan"

Tajemnice Joan
"Tajemnice Joan" w reżyserii Trevora Nunna to adaptacja opartego na faktach bestsellera Jennie Rooney o najbardziej zaskakującym szpiegu w historii Wielkiej Brytanii. W tej roli niezrównana Judi Dench.

Premiera: "Rocketman"

rocketmanNieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

Filmowy Klub Seniorów - lipiec 2019

  • 2 – SŁAWA, reż. KRISTINA GROZEVA i PETAR VALCHANOV - Bułgaria, Grecja - 2016 - 100 min.
  • 9 – LOUISE NAD MORZEM, reż. JEAN-FRANCOIS LAGUIONIE – Francja, Kanada -2016 –75 min.
  • 16 – BOSO PO ŚCIERNISKU, reż. JAN SVERAK – Czechy, Słowacja, Dania - 2017 - 110 min.
  • 23 – PRZEDSZKOLANKA, reż. SARA COLANGELO – USA - 2018 - 95 min.
  • 30 - WSZYSCY WIEDZĄ, reż. ASGHAR FARHADI – Francja, Hiszpania, Włochy - 2018 – 130 min.  
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil