Premiera: "Magiczne noce"

magiczne noceMistrz Paolo Virzì powraca w wielkim stylu po oszałamiającym sukcesie filmu "Zwiariować ze szczęścia". "Magiczne noce" to zarówno komedia, jak i film noir. Film portretuje ostatnie chwile wspaniałej ery włoskiego przemysłu filmowego.

Premiera: "Gdzie jesteś, Bernadette?"

gdzie jestes bernadetteNajnowsze dzieło Richarda Linklatera ("Przed wschodem słońca", "Boyhood") to pełna humoru satyra na współczesną rodzinę i amerykańskie kręgi artystyczno-biznesowe, bawi i wzrusza od pierwszej do ostatniej minuty.

Premiera: "Tajemnica ojca Pio"

tajemnica ojca pio"Tajemnica Ojca Pio" to udana próba ukazania prawdziwego oblicza Stygmatyka oraz bardzo trudnej drogi, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła.

"Parasite" - pokaz przedpremierowy

Parasite24 sierpnia o 20.00 zapraszamy na pokaz przedpremierowy nowego filmu wizjonera Bong Joon-ho, zdobywcy Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu w Cannes. „Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. KUP BILET

Premiera: "W deszczowy dzień w Nowym Jorku"

w deszczowy dzien w nowym jorku
„W deszczowy dzień w Nowym Jorku” to już trzeci wspólny projekt, w którym swoje siły łączą Woody Allen i wielokrotnie nagradzany operator kamery Vittorio Storaro. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber.

Premiera: "Pavarotti"

Pavarotti
Zapraszamy na pokazy filmu "Pavarotti" - niezwykle poruszającej historii ukochanego śpiewaka operowego wszech czasów. Film zdobywcy Oscara® Rona Howarda, reżysera "Pięknego umysłu".

Wakacje z filmem - sierpień

krzysiu gdzie jestesZapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty kinowej, jaką przygotowaliśmy na czas wakacji. W sierpniu zagramy dla Was sześć bajecznych historii. Bilety za jedyne 12 zł!

Slow Life: Kino Letnie na Dachu Renomy

kino letnie na dachu renomyDom Handlowy Renoma oraz Dolnośląskie Centrum Filmowe przedstawiają tegoroczną edycję Kina Letniego na Dachu! Zapraszamy wszystkich w każdą sobotę sierpnia o godzinie 21:30 na bezpłatne seanse filmowe.

Premiera: "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!"

i znowu zgrzeszylismyBłogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy.

Kino Letnie Zajezdni

kino letnieZ przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy DCF z Centrum Historii Zajezdnia odywa się trzecia edycja Kina Letniego w Zajezdni. To dzięki połączeniu naszych sił widzowie mogą spędzić piątkowe wieczory na seansach wyselekcjonowanych filmów. Wstęp wolny.

Filmowy Klub Seniorów - sierpień 2019

  • 6 – PAVAROTTI, reż. RON HOWARD, USA, Anglia 2019, 115 min.
  • 13 – WHITNEY, reż. KEVIN MACDONALD, USA, Anglia 2018, 120 min.
  • 20 – MŁYNARSKI. PIOSENKA FINAŁOWA, reż. ALICJA ALBRECHT, Polska 2017, 90 min.
  • 27 – MARIA CALLAS, reż. TOM VOLF, Francja 2017, 115 min.  
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil