„Wielkie wesele” przed premierą

wielkieweseleW piątek 5 lipca i sobotę 6 lipca o godz. 22.00 w DCF-ie odbędą się pokazy przedpremierowe komedii „Wielkie wesele” Justina Zackhama. W filmie odtwórcom ról młodych bohaterów partneruje plejada znakomitych gwiazd: Robert De Niro, Susan Sarandon, Diane Keaton i Robin Williams.

„Wielkie wesele” to wypełniona po brzegi znanymi aktorami – Diane Keaton, Robert De Niro, Susan Sarandon, Robin Williams, Amanda Seyfried, Katherine Heigl, Topher Grace –inteligentna, urocza i porażająco zabawna komedia z morałem. Napisane, wyreżyserowane i wyprodukowane przez Justina Zackhama (scenarzystę „Choć goni nas czas”), „Wielkie wesele” zostało skonstruowane w taki sposób, by korzystając z najlepszych wzorców europejskich komedii, w których humor miesza się z subtelnym dramatem, wytworzyć na ekranie intymny i wiarygodny portret współczesnej rodziny.

Don i Ellie Griffin (Diane Keaton i Robert De Niro) są już dawno po rozwodzie, ale muszą ponownie ‘stać się’ małżeństwem, by wspomóc swego adoptowanemu syna, kiedy okazuje się, że jego biologiczna matka ma zamiar wziąć udział w jego weselnej przygodzie. Griffinowie uświadamiają sobie dość szybko, że udawanie szczęśliwych małżonków nie jest takie łatwe, a dla dziewczyny Dona, Bebe (Susan Sarandon), jest to sytuacja wręcz uwłaczająca. Dzieci Griffinów też nie mają lekko – Lyla (Katherine Heigl) skrywa pewną tajemnicę, Jared (Topher Grace) zastanawia się poważnie nad swoim życiem miłosnym, a Alejandro (Ben Barnes) pragnie zrobić wszystko dla swej przyszłej małżonki, Missy (Amanda Seyfried), która chcąc zadowolić swych konserwatywnych rodziców, nalegała, by ślubu udzielił im katolicki ksiądz (Robin Williams). A to dopiero początek kłopotów!

Wielkie wesele / Big Wedding (USA 2012)
scenariusz i reżyseria: Justin Zackham
obsada: Robert De Niro, Amanda Seyfried, Katherine Heigl, Susan Sarandon, Diane Keaton, Robin Williams, Ben Barnes, Topher Grace
zdjęcia: Jonathan Brown
muzyka: Nathan Barr
dystrybucja: Monolith Films
czas: 90'

radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil