Startuje Letnie Kino na Dachu Renomy. W sierpniowe soboty za darmo obejrzymy filmy

tam gdzie mieszka bog
W sierpniu startuje Letnie Kino na Dachu Renomy, które w tym roku mamy przyjemność współorganizować. Seanse będą odbywać się w każdą sobotę miesiąca o godz. 21.30. Wstęp jest wolny.


Wszystkie filmy łączy to, że ich akcja toczy się w najpiękniejszych metropoliach świata: Berlin, Lizbona i Rzym.

W sobotę 4 sierpnia o godz. 21.30 będzie więc można przenieść się do multikulturowego Berlina wraz z produkcją „WHO AM I. Możesz być kim chcesz”. To opowieść o zafascynowanym technologiami komputerowymi chłopaku, który dołącza do grupy włamującej się do serwerów korporacji czy "grup stosujących sprzeczne z normami moralnymi chwyty". Na ekranie m.in. Tom Schilling ("Złota dama", "Nasze matki, nasi ojcowie") i laureatka Srebrnego Niedźwiedzia 2016 Trine Dyrholm ("Komuna", "Wesele w Sorrento"). Całości dopełnia również świetna muzyka DJa Boys Noize'a.
 
 
11 sierpnia będzie można zobaczyć "Imagine" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego. Ten film przeniesie widzów do Lizbony. To opowieść o Ianie, instruktorze osób niewidomych, który w prestiżowym ośrodku w Lizbonie uczy młodych pacjentów sztuki orientacji w przestrzeni. Ci odbierają jego kontrowersyjne metody początkowo z niechęcią, później jednak ich entuzjazm rośnie. Z kolei nauczyciel zaczyna być zainteresowany jedną z podopiecznych - zamkniętą w sobie Ewą.18 sierpnia organizatorzy Letniego Kina zabiorą widzów do Rzymu. Wyświetlą film pt. "Wielkie piękno".
 
Włosko-francuski komediodramat w reżyserii Paolo Sorrentino. Laureat Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, Złotego Globu i czterech Europejskich Nagród Filmowych 2013, w tym jako najlepsza produkcja roku. Film był również zakwalifikowany do Konkursu Głównego i walczył o Złotą Palmę festiwalu w Cannes. Historia Jepa (Toni Servillo) przystojnego, czarującego mężczyzny, który pomimo pierwszych oznak starzenia w pełni korzysta z życia. Chodzi na eleganckie kolacje i przyjęcia, gdzie jako znany dziennikarz i nałogowy uwodziciel jest zawsze mile widziany. W młodości napisał powieść, która przyniosła mu nagrodę literacką i reputację sfrustrowanego pisarza. Na tarasie swojego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum wydaje przyjęcia, marząc, by raz jeszcze wziąć do ręki pióro.25 sierpnia będzie miał miejsce seans niespodzianka. To widzowie zdecydują w głosowaniu, jaki film będą chcieli wtedy zobaczyć. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/434373037061664/


radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil