Premiera: "Mój piękny syn"

tam gdzie mieszka bogZapraszamy na premierowe pokazy filmu nagrodzonych Oscarami producentów „Moonlight”, „Zniewolonego. 12 Years a Slave” i „Big Short”. "Mój piękny syn" w reżyserii Felixa Van Groeningena" to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego sezonu oscarowego!

Piękna i poruszająca opowieść o chłopaku, który poszukuje swojej drogi i o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści. O miłości mężczyzny, który nie potrafił wypuścić swojego dziecka z objęć. O więzi ojca i syna, która okazała się najtrwalsza wtedy, gdy obaj zaczęli się od siebie oddalać.

„Mój piękny syn” to najnowsze dzieło Felixa van Groeningena (nominacja do Oscara za film „W kręgu miłości”). Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa. Główne role w filmie grają nominowani do Oscara Timothée Chalamet i Steve Carell.

Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji „Moonlight” i „Zniewolony. 12 Years a Slave”.

radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil