Konkurs Fotograficzny "DCF Mobilnym Okiem"

dcfmobilnymokiemDolnośląskie Centrum Filmowe i Mobile Photo Trip ogłaszają konkurs fotograficzny pn. "DCF Mobilnym Okiem". Na Wasze prace czekamy do 13 października.Zadaniem w Konkursie jest opublikowanie publicznego posta ze zdjęciem zrobionym przy pomocy urządzenia mobilnego, tj. smartfona, tabletu lub telefonu komórkowego dotyczącego Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Szukamy ciekawych kadrów zrobionych w kinie, jak i na zewnątrz kina DCF.

Zdjęcia z wykorzystanymi hasztagami #kinoDCF #DCF #YesImMobile2019oraz z oznaczeniem @kino_dcf oraz @MobilePhotoTrip publikujemy na własnym koncie Instagramowym i / lub pod postem z ogłoszonym konkursem na Facebooku Kina DCF.

W zamian za uczestnictwo w Konkursie, z chwilą opublikowania odpowiedzi przez Uczestnika, Uczestnik Konkursu udziela na rzecz Organizatora niewyłącznej, nieodpłatnej licencji na korzystanie z Utworu, bez ograniczeń terytorialnych, na okres 10 lat, na wymienionych w Regulaminie polach eksploatacji.

Nagrodami w Konkursie są trzy zestawy filmów na DVD (po kilkanaściefilmów w każdym) oraz zaproszenia do kina DCF dla wszystkich 3 wyróżnionych. Zwycięskie oraz wyróżnione zdjęcia zostaną również pokazane na wystawie w Dolnośląskim Centrum Filmowym.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w ciągu 10 dni roboczych od dnia zakończenia konkursu. Lista zwycięzców zostanie opublikowana we wpisie konkursowym.

Udział w Konkursie wymaga akceptacji Regulaminu. Przystąpienie do zadania konkursowego jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości.

Konkurs jest organizowany we współpracy z Mobile Photo Trip - organizatorem Festiwalu Fotografii Mobilnej 'Yes I'm Mobile'.
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil