Festiwal Filmów Snowboardowych "Winter Is My Love"

winter is my love16 listopada w DCF odbędzie się 12. edycja Festiwalu Filmów Snowboardowych "Winter Is My Love"! Zapraszamy na klimatyczny wieczór w kinie, podczas którego wyświetlimy najlepsze snowboardowe filmy nadchodzącego sezonu. KUP BILET 

- PURE JAM - PURE JAM MOVIE (2019, Japonia)

100% Hokkaido! To oznacza: 100% wyjątkowego puchu, a niektórzy twierdzą, że: najlepszego śniegu na świecie! Pure Jam to projekt skupiający czołówkę japońskiej sceny snowboardowej. Świetna muzyka, piękne widoki, sam puch... mnóstwo puchu. Nie wyświetlaliśmy dotąd tak dobrego japońskiego filmu!

Zwiastun: https://tiny.pl/tlrhj
Czas: 41 minut

- SNOWBOARDER - EVERYBODY, EVERYBODY (2019, USA)

Snowboader to najchętniej czytany magazyn snowboardowy na świecie. Są obecni na rynku od 32 lat. W tym roku wypuszczają cztery filmy. Autorem „Everybody” jest Ted Borland z kultowej amerykańskiej ekipy Think Thank. W „Everybody” spotykamy młodą ekipę utalentowanych, perspektywicznych riderów, którzy wykorzystują swój czas. Ich motywację widać nie tylko w każdej minucie dziejącej się na ekranie, gdy w przedziwnych lokalizacjach wykonują piekielnie trudne tricki, ale i w napisach końcowych, gdzie w szczery sposób dziękują wszystkim, którzy dawali im wsparcie, umożliwiając dojście do momentu w jakim dziś się znajdują. Za tym filmem lub, żeby powiedzieć dokładniej - za tą częścią snowboardu, stoi ogromna ekipa. Większa niż cała polska scena snowboardowa, ale przecież są w niej ludzie, którzy zaczynali jeździć i otwierali swoje firmy tuż po tym jak snowboard został wymyślony. Zapraszamy na wspaniały streetowy film. Zrealizowany tak dobrze, że nawet jeśli nie do końca czujesz uliczne filmy, to oglądając go, miejskie otoczenie wyda ci się dla snowboardu tak samo naturalne jak białe, bezkresne górskie przestrzenie.

Zwiastun: https://tiny.pl/tpcn6
Czas: 45 minut.

- NITRO - OFFLINE (2019, USA)

Nitro to dziś kultowa marka, obecna na snowboardowym rynku od 30 lat. Ich niesamowity team skupia topowych riderów z całego świata, a ich filmy to powiew wolności. Po sukcesie czterech poprzednich filmów (m.in.„Boom” i „Bad Seeds”) spodziewaj się czegoś jeszcze lepszego. Pewny kandydat do tytułu: najlepszy filmu tego sezonu! Premierę wspiera NITRO POLSKA.

Zwiastun: https://tiny.pl/tpx54
Czas: 45 minut.

- ABSINTHE FILMS - ISLE OF SNOW (2019, Szwajcaria)

Dwudziesty film w dorobku słynnej szwajcarskiej ekipy Absinthe Films i naszym zdaniem najlepszy w całej ich historii. Pełny przekrój topowego snowboardu w wykonaniu czołowych riderów. Freeride, street, park. Ujęcia z helikopterów i dronów. Świetne kadry, montaż, muzyka. Absolutny top!

Zwiastun: https://tiny.pl/tpx1x
Czas: 60 minut
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil