Filmowy Sylwester w kinie DCF

sylwester 2019Przywitanie Nowego Roku w kinie DCF będzie wieczorem pełnym filmowych wrażeń. W swobodniej i niezobowiązującej atmosferze, przy lampce wina i szampanieobejrzyj filmy, które trafią na ekrany kin w 2020r. Do pokazów przedpremierowych dołączyły dwie znakomite i kultowe polskie komedie! Serdecznie zapraszamy na jedyny taki wieczór w roku. SALA WARSZAWA: POKAZY PRZEDPREMIEROWE - KUP BILET

judy18:45 - powitanie z lampką wina

19:00 - 21:00 Judy, reż. Rupert Goold | Wielka Brytania 2019

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury.

21:00 - 21:40 przerwa 

poznajmy sie jeszcze raz

21:40 - 23:45 Poznajmy się jeszcze raz, reż. Nicolas Bedos | Francja 2019

Gdybyście raz jeszcze mogli przeżyć najpiękniejszy dzień waszego życia – jaki dzień byście wybrali? „Poznajmy się jeszcze raz” to wzruszająca, a jednocześnie przewrotna komedia romantyczna, urokliwa niczym „Amelia”, ale z domieszką „Truman Show” i „Powrotu do przyszłości”.

23:45 - 0:00 Hol główny - lampka szampana i przywitanie Nowego Roku 


SALA LWÓW: POKAZY PRZEDPREMIEROWE - KUP BILET

goracy temat18:30 - powitanie z lampką wina

18:45 - 20:35 Goracy temat, reż. Jay Roach | Kanada, USA 2019

Stacja The Fox News to jedna z największych telewizji informacyjnych w USA. Praca w niej otwiera drzwi do wielkiej dziennikarskiej kariery i równie wielkich pieniędzy. Żeby ją dostać i utrzymać, a potem wspiąć się po szczeblach kariery trzeba zadowolić jej twórcę i despotycznego szefa Rogera Ailesa. W przypadku kobiet pracujących w stacji, słowo „zadowolić” ma bardzo dosłowne znaczenie. Zaczyna się od niewybrednych żartów, aluzji, a kończy na erotycznych propozycjach nie do odrzucenia. Ten stan rzeczy trwa przez lata, a dziennikarki stacji przechodzą koszmar.

20:35 - 21:15 przerwazdrajca

21:15 - 23:48 Zdrajca, reż. Marco Bellocchio | Włochy 2019

Nagrodzony kilkunastominutową owacją na festiwalu w Cannes, gdzie startował w konkursie; oparty na faktach „Zdrajca” w zaskakujący, świeży sposób podejmuje temat mafii. A to za sprawą charyzmatycznego bohatera, który jest zarazem ścigającym i ściganym; wstrząsającego obrazu korupcji i przemocy trawiących Sycylię, wnikliwego portretu mafijnej ośmiornicy, której macki sięgały daleko poza wyspę.

23:48 - 0:00 Hol główny - lampka szampana i przywitanie Nowego Roku 


SALA LALKA: POKAZY KULTOWYCH POLSKICH KOMEDII - KUP BILET

seksmisja19:15 - powitanie z lampką wina

19:30 - 21:30 Seksmisja, reż. Juliusz Machulski | Polska 1983

Kiedy w 1984 roku na ekranach kin pojawiła się „Seksmisja”, z miejsca podbiła tak widzów, jak i krytyków. Zrealizowana w konwencji science fiction stanowiła modelowy przykład perfekcyjnego filmu komercyjnego, zawierającego zarazem kilka głębszych refleksji. Machulskiemu udało się połączyć potężny ładunek komizmu z satyrą na totalitaryzm i feminizm.

21:30 - 22:10 przerwa

dzien swira

22:10 - 23:45 Dzień świra, reż. Marek Koterski | Polska 2002

49-letni Adaś Miauczyński, sfrustrowany inteligent- nauczyciel- polonista, rozwiedziony, kochający dorastającego syna – to bohater, którego już znamy z wcześniejszych filmów Marka Koterskiego: „Nic śmiesznego” i „Ajlawju”. Miauczyński w „Dniu świra” to człowiek przeżywający „piekło najbliższych pięciu minut”. Niczym bohater romantyczny przeżywa i cierpi za kraj, za miliony, a zabija go obecna chwila, nieznośna powtarzalność codziennych czynności i nienawistny mu kontakt z drugim człowiekiem.

23:45 - 0:00 Hol główny - lampka szampana i przywitanie Nowego Roku

CENNIK:

  • Bilet dla singla: 80 zł / osoba
  • Bilet dla par: 70 zł / osoba 
  • Bilet grupowy [5 osób i więcej]: 65 zł / osoba 
  • Bilet na KARTĘ KINOMANA: 65 zł / osoba
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil