"Green Book" - pokaz przedpremierowy

Green Book
7 lutego o 20.15 zapraszamy na kolejny pokaz przedpremierowy filmu "Green Book" - obsypanej nagrodami historii nieprawdopodobnej przyjaźni, wielkiego zwycięzcy Złotych Globów i zdobywcy 5 nominacji do Oscara! Mahershala Ali jako wybitny muzyk jazzowy i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera. KUP BILET.
"Green Book" to film oparty na prawdziwych wydarzeniach w reżyserii Petera Farrelly'ego. Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni. 

Film został nominowany do Oscarów w następujących kategoriach: Najlepszy Film, Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy (Viggo Mortensen), Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Mahershala Ali), Najlepszy Scenariusz Oryginalny oraz Najlepszy Montaż. 
 
 


radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil