Magiel Filmowy z Agnieszką Podsiadlik i Małgorzatą Gorol

Zapraszamy na kolejną odsłonę Magla Filmowego. Tym razem gościem Łukasza Maciejewskiego będą aktorki Agnieszka Podsiadlik i Małgorzata Gorol. Obejrzymy film Małgorzaty Szumowskiej „Twarz”.

Na tegorocznym Berlinale film „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej dostał Srebrnego Niedźwiedzia – Wielką Nagrodę Jury. Opowieść o Janku, robotniku ze Świebodzina, który ulega wypadkowi na budowie wznoszącej gigantyczny pomnik Jezusa, to szczery i bezkompromisowy obraz polskiej prowincji, a przede wszystkim polskiej mentalności.

Film wejdzie do kin 6 kwietnia, a już trzy dni później, w poniedziałek, widzowie Magla filmowego będą mogli zobaczyć go w towarzystwie kreujących główne role aktorek – Agnieszki Podsiadlik i Małgorzaty Gorol (znanej ze znakomitych ról w dawnym Teatrze Polskim we Wrocławiu). Spotkanie poprowadzi Łukasz Maciejewski. Podczas każdego spotkania w ramach „Magla Filmowego” widzowie mogą włączyć się do rozmowy z zaproszonym gościem. Na autorów najciekawszych pytań czekają atrakcyjne nagrody-niespodzianki.