Podczas kolejnej odsłony Magla Filmowego zaprezentujemy premierowo film „Planeta Singli 3” Sama Akiny i Michała Chacińskiego, a gościem Łukasza Maciejewskiego będzie Piotr Głowacki. Bilety 20 zł.

W lutym gościem Łukasza Maciejewskiego w Maglu Filmowym będzie Piotr Głowacki – aktor, który swoją karierę zaczynał w Teatrze Rozmaitości, biorąc udział w głośnych spektaklach najbardziej progresywnych reżyserów pracujących w Polsce: Grzegorza Jarzyny, Mai Kleczewskiej, Jana Klaty czy Renee Pollescha. Na dużym ekranie stworzył niezwykłe role, m.in. w filmach „Bogowie” Łukasza Palkowskiego czy „Dziewczyna z szafy” Bodo Koxa. Pretekstem do spotkania z aktorem będzie premiera trzeciej części uwielbianej przez publiczność „Planety Singli”. Jak zapowiadają producenci to definitywny koniec tej opowieści. Wielki finał komediowego hitu, ma być bardzo śmieszny, bardzo wzruszający i bardzo… inny niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście! Zapraszamy!

Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani przyjeżdża na wesele z młodszym partnerem, co rozmija się z wyobrażeniami mamy Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie też nowych problemów w życiu Oli i Bogdana, ale prawdziwą iskrą stanie się niespodziewany przyjazd od lat niewidzianego ojca Tomka.