MKF_PalmSprings

Film, który jest antidotum na pandemiczną apatię i zmęczenie, a jego premiera przypada na czas wyjścia kin z lockdownu.

„Palm Sprongs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 9-9” i „Saturday Night Live” oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę”.

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć romas wszech czasów.

Po raz pierwszy porozmawiamy w MKFie o komediach. Przyjdźcie do kina 2 marca, godz. 17.00 i podzielcie się z nami tym, co Was bawi, jakie komedie oglądacie niezmiennie od lat, czy w ogóle lubicie oglądać komedie i kiedy najchętniej po nie sięgacie. Tradycyjnie wprowadzenie przed filmem w wykonaniu Tadka Kokurewicza, a po projekcji dyskusja w Chill Roomie.

Do zobaczenia w kinie😊