9 grudnia o 19:00 zapraszamy na ostatnią w tym roku odsłonę cyklu KOBIETY, KINO I WINO w Dolnośląskim Centrum Filmowym. Na ekranie hit tegorocznych wakacji czyli ciałopozytywne „Powodzenia, Leo Grande” z rewelacyjną Emmą Thompson w roli głównej.

Tytułowy Leo Grande to co prawda czarujący przystojniak, ale nie dajcie się zwieść – przed nami naprawdę ultrakobiece spotkanie! Po rozbudzającym zmysły seansie ze specjalizującą się w selekcji chorwackich win Konoba Wine wzniesiemy toast za niczym nieskrępowaną kobiecość i ekscytujący wieczór.

Tradycyjnie już zaserwujemy smaczne przekąski od Food Think Tank, a Simon Cooks rozpali Wasze podniebienia autorskimi deserami. Zaprosimy Was też do specjalnie przygotowanej strefy, w której będziecie mogły przetestować wyjątkowe kosmetyki Organique.

Pod szczęśliwymi fotelami znajdziecie upominki od naszych niezastąpionych Partnerów: 100% chorwackie wina z Konoba Wine, naturalne suplementy diety Nature Essence, inspirowane naturą kosmetyki Organique, czekoladowe Vroclinki oraz vouchery prezentowe do butiku z luksusową modą włoską Showroom41.

Będzie rozkosznie!

Bilety już dostępne.