Dodatkowy pokaz filmu "Chłopiec z burzy"

tam gdzie mieszka bogZ uwagi na duże zainteresowanie tytułem, zapraszamy na dodatkowy pokaz filmu „Chłopiec z burzy” w dniu 8 stycznia o godz. 17.00. Przedpremierowy seans jest dedykowany nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty.

Film podejmuje tematy relacji międzyludzkich i edukacji ekologicznej. Stanowi doskonały punkt odniesienia do rozmów z uczniami o zmianach klimatycznych, trosce o planetę, na której żyjemy, a pomocne w tym będą materiały edukacyjne, które otrzymają wszyscy uczestnicy pokazu.

Już do 18 stycznia 2019r. zapraszamy na pokazy skierowane do dzieci i młodzieży, dostępne w dwóch wersjach -  z dubbingiem i z napisami.

Na pokaz obowiązuje rezerwacja miejsc, przez wysłanie Formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny

Uczestnicy pokazu otrzymają materiały edukacyjne dla klas II-VI oraz VII-VIII.

W przypadku zgłoszeń przekraczających planowaną liczbę uczestników, zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia ilości przedstawicieli zaproszonej placówki (decyduje kolejność zgłoszeń).
radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan sieckinlokalnych logo skil logo skil