„Za duży na bajki” już 25. kwietnia, podczas najbliższego spotkania Filmowego Klubu Nauczyciela!

 

Waldek ma swoje priorytety: turniej gamingowy, kasa i psychofanki. Ma też szczęście, bo jego mama, choć trochę nadopiekuńcza, doskonale to rozumie. Jego świat staje jednak na głowie, gdy mama musi nagle pójść do szpitala, a chłopcem ma się zająć szalona ciotka Mariolka i to właśnie ona wprowadzi
w jego życie prawdziwą rewolucję. Jakby tego było mało team Waldka się sypie i wyjazd na wymarzony turniej wisi na włosku… Nie ma rady, Waldek będzie musiał stawić czoła wyzwaniom! Tylko czy potrafi?

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z kumplami z klasy lub podwórka, podczas którego radości będą przeplatać się ze smutkami, rodzące się uczucia zostaną wystawione na próbę, a my będziemy szukać kogoś życzliwego, kto w odpowiednim momencie doda nam odwagi i wiary w siebie. „Za duży na bajki” w reż. Kristoffera Rusa to zabawna historia o dorastaniu, wielkiej pasji i sile przyjaźni. W roli głównej niezwykły aktor młodego pokolenia – Maciej Karaś, którego wspierają m.in.: Dorota Kolak, Karolina Gruszka i Andrzej Grabowski.

 

Podczas warsztatu spotkamy się z panią Martyną Wilk – specjalistką ds. cyfryzacji odpowiedzialnej społecznie z Zespołu Aktywizacji Społecznej Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

 

Spotkania skierowane do nauczycieli odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca, o godz. 16. Rozpoczynamy je godzinnym warsztatem, podczas którego uczestnicy mogą rozwinąć swoją kreatywność, wymienić się pomysłami oraz zainspirować do nowych form aktywności, a kończymy porcją dobrego kina. Wybieramy filmy z bieżącego repertuaru, ale sięgamy również po klasyki, które zyskały popularność i sympatię widzów.

 

25.04.2023, 16:00 – warsztat, 17:00 – pokaz filmu

Wstęp jest bezpłatny, po wcześniejszej rezerwacji miejsc, której można dokonać wysyłając wiadomość na adres: edukacja@dcf.wroclaw.pl.