Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021_plansza

Z przyjemnością informujemy, że ponownie dołączamy do akcji! Z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji prywatnego pokazu filmowego w kinie DCF.

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021. Środki z tegorocznej zbiórki zostaną przeznaczone na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

LICYTACJA PRYWATNEGO POKAZU FILMOWEGO WE WROCŁAWSKIM DCF-IE

Chcielibyście komuś zrobić pokaz niespodziankę i wyświetlić na dużym ekranie film z Waszego prywatnego archiwum? A może macie ochotę na relaksujący wieczór z przyjaciółmi? W tegorocznych aukcjach na rzecz WOŚP Dolnośląskie Centrum Filmowe wystawia możliwość wylicytowania prywatnego pokazu filmowego. Osoba, która zwycięży, zaprosi na sens swoich gości oraz zadecyduje o formule pokazu. My zadbamy o fajną atmosferę i jeżeli pokaz będzie wymagał licencji, skontaktujemy się z dystrybutorem. Pokaz zorganizujemy po otwarciu kin, w terminie wybranym przez zwycięzcę licytacji i po uzgodnieniu z dystrybutorami dostępności tytułów.

Do wykorzystania do końca 2021 roku.

Zapraszamy do licytacji!

👉 https://allegro.pl/oferta/prywatny-pokaz-filmowy-w-dcf-wroclaw-wosp-2021-10124463490

PRYWATNE POKAZY FILMOWE W INNYCH KINACH DCF-U

Dolnośląskie Centrum Filmowe wystawiło też aukcje, których przedmiotem są prywatne pokazy filmowe w kinach regionalnych. Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach seansów w: