Czy to koniec pięknej epoki czy szansa na nowy początek?

W rok po ataku Rosji na Ukrainę zapraszamy na dyskusję o książce Pawła Kowala i Agnieszki Lichnerowicz – „Spokojnie już nie będzie. Koniec naszej belleépoque”.

Dolnośląskie Centrum Filmowe wraz z Fundacją Kaukaską zapraszają na spotkanie autorskie i dyskusję wokół wydarzeń, które są przedmiotem rozważań Autorów.

Na wydarzenie obowiązują zapisy poprzez formularz:

https://bit.ly/3Z9Tx7O

🔸Agresja Rosji na Ukrainę z 24 lutego 2022 roku zmieniła wszystko. Z jednej strony przyniosła krach imperialnych rojeń Moskwy, z drugiej – spowodowała solidarną reakcję państw zachodnich. Jednak filary stabilności, co pokazały ostatnie lata, zachwiały się już wcześniej.

🔸Na jakie zmiany możemy się przygotować, czerpiąc z historii i obserwacji bieżących wydarzeń? Jakie są scenariusze dla Polski, naszej polityki wewnętrznej i międzynarodowej? Jaka przyszłość czeka Europę?

Na te ważne pytania odpowiedzi szuka Paweł Kowal, Profesor Polskiej Akademii Nauk, praktyk i teoretyk polityki wschodniej, w rozmowie z Agnieszką Lichnerowicz, nagradzaną dziennikarką i reporterką relacjonującą najważniejsze wydarzenia na arenie międzynarodowej.

Spotkanie poprowadzi Karol Przywara.

Książka “Spokojnie już nie będzie. Koniec naszej belleépoque” jest już dostępna w przedsprzedaży. ⏩https://bit.ly/409OQvK

✍🏻 Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki.

Patronat medialny: Radio TOK FM.

Serdecznie zapraszamy.