#zrozumiećtranspłciowość

Pod takim hasłem zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie z Piotrem Jaconiem (TVN24) i bohaterami jego reportażu pt. “Wszystko o moim życiu”.

Z Piotrem poznaliśmy się w zeszłym roku, kiedy przyjął nasze zaproszenie i przyjechał do Wrocławia z reportażem “Wszystko o moim dziecku”, który porusza sprawy osób transpłciowych widziane z perspektywy rodzica.

W tym roku Piotr wraca do publiczności z nowym reportażem zatytułowanym “Wszystko o moim życiu”. Tym razem rozmawia bezpośrednio z osobami transpłciowymi. Pokazane historie odkrywają przed widzami niełatwą drogę jaką w naszym kraju ma do pokonania społeczność trans, aby uzyskać wewnętrzny i życiowy spokój – normalność w byciu sobą.

Reportaż miał swoją premierę 16 czerwca br., my zaś zapraszamy Was razem Piotrem na szczególną odsłonę tego reportażu, bowiem na naszym wydarzeniu po raz pierwszy i jedyny zostanie zaprezentowany publicznie w wersji reżyserskiej (dziękujemy stacji @TVN24 i redakcji @CzarnoNaBiałym za zaufanie i udostępnienie nam tej szczególnej wersji reportażu).

Bezpośrednio po pokazie  Piotr  porozmawia na żywo z bohaterami, których chwilę wcześniej będziecie mogli oglądać w reportażu. Będzie to też okazja abyście mogli zadać bezpośrednio pytania Piotrowi i jego bohaterom.

Mając na uwadze, że 1 października 2022 roku spotykamy się równo rok po zeszłorocznym wydarzeniu, w którym Piotr debiutował w roli pisarza-aktywisty,  nie ukrywamy, że okazji do świętowania będzie sporo!

Wydarzenie to NIE BĘDZIE transmitowane online!

-> Wydarzenie zostanie zarejestrowane i po kilku dniach opublikowane na profilach współorganizatorów.

-> Wydarzenie jest biletowane – wstęp płatny symboliczne 1 zł. Link do rezerwacji biletów udostępnimy już niedługo, o czym będziemy informować.

->Ilość miejsc jest ograniczona.

Współorganizatorzy: RównikPraw, My, Rodzice, Transpłciowość w rodzinie, Kultura Równości, DCF, TVN24, CzarnoNaBiałym