Z okazji 25. rocznicy premiery kultowy „Titanic” Jamesa Camerona ponownie na dużym ekranie! Film zremasterowany w 4K 3D w DCF będzie można zobaczyć na dwóch pokazach specjalnych – 24 i 26 lutego.

W tej przejmującej historii miłosnej zobaczymy niezapomniany duet zdobywców Oscara® Leonardo DiCaprio i Kate Winslet. Ich płomienny romans rozgrywa się w czasie feralnego, dziewiczego rejsu „niezatapialnego” Titanica, największego ruchomego obiektu, jaki kiedykolwiek zbudowano.

„Titanic” zdobył rekordową liczbę 11 Oscarów®, w tym za najlepszy film, najlepszą reżyserię, najlepsze zdjęcia, najlepszy montaż filmowy, najlepszą scenografię, najlepsze kostiumy, najlepszą muzykę oryginalną do dramatu i najlepszą piosenkę, najlepszy dźwięk, najlepszy montaż efektów dźwiękowych i najlepsze efekty specjalne. Po premierze w 1997 roku „Titanic” zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej kasowych produkcji wszech czasów i obecnie jest trzecim najlepiej zarabiającym filmem na świecie.

 

Uwaga! Film wyświetlany w technologii 3D należy oglądać w okularach przeznaczonych specjalnie do tego celu. Widzowie, którzy nie posiadają takich okularów mogą je kupić w kasach kina w cenie 4, 00 zł. Zakupione okulary stanową własność widza i mogą być przez niego użyte ponownie.