Z przykrością informujemy o konieczności odwołania pokazu premierowego i spotkania z twórcami filmu „Vika!” 15 grudnia 2023 r.

Wszystkich Państwa, którzy kupili bilety stacjonarnie, do 31 grudnia 2023 r. zapraszamy do kasy Kina DCF po zwrot kosztów. Należności za bilety kupione online zwracane będą w ciągu kilku dni roboczych na konto, z którego dokonano płatności. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy i już niebawem obiecujemy podać nowy termin wydarzenia.

 

Zapraszamy do udziału w uroczystej premierze koprodukowanego przez DCF filmu dokumentalnego VIKA! o najstarszej polskiej DJ-ce.

Po premierowym seansie odbędzie się spotkanie z reżyserką Agnieszką Zwiefką oraz bohaterką filmu – Wirginią Szmyt, która tego dnia będzie świętowała swoje 85-te urodziny.

Z kina przeniesiemy się do wrocławskiego klubu muzycznego Kalambur, gdzie DJ Vika stanie za konsoletą i zagra swój urodzinowy set.

85-letnia Vika jest gwiazdą warszawskich klubów i miejskim kolorowym ptakiem. Charyzmatyczna DJ-ka otacza się młodymi ludźmi, powtarzając, że wiek jest jedynie stanem umysłu. Lecz gdy zdrowie zaczyna szwankować, Vika musi zmierzyć się z przemijaniem. Czy odnajdzie cel w dawaniu radości innym seniorom – równie samotnym, jak ona? Musical dokumentalny „Vika!” jest słodko-gorzkim portretem kobiety, która celebruje życie do samego końca.

Bilety: 30 zł