DKF "Centrum"

DKF „Centrum” wraca do kina DCF w odświeżonej formule! Na spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Centrum” zapraszamy w każdy wtorkowy wieczór od 5 marca.

O jakościowy repertuar, dawkę filmoznawczej wiedzy i zajmujące dyskusje po seansie zadbają nowi prowadzący: Maciej Stasierski, Mateusz Rot i Michał Hernes z Watching Closely.

Bilety w niezmiennie dobrej cenie 16 zł już dostępne!

Filmowe Szaleństwo

W ramach cyklu DCF od tyłu: Filmowe szaleństwo raz w miesiącu prezentujemy najdziwniejsze i najbardziej kultowe obrazy w historii kina. Filmy często uciekające w stylistyce i temacie od mainstreamowych trendów i te, które przeszły do filmowego kanonu. W swoim czasie rewolucyjne i wzbudzające kontrowersje lub całkowicie pominięte.

Filmowy Klub Seniorów

Filmowy Klub Seniorów co wtorek gromadzi stałą grupę dojrzałych widzów. W programie Klubu pojawiają się starannie wybierane filmy z klasyki światowej kinematografii oraz z aktualnego repertuaru filmowego.

Kino Ukraїna

Celem cyklu jest prezentacja najlepszych osiągnięć filmowych naszego wschodniego sąsiada. Kino ukraińskie przeżywa w ostatnich latach swój renesans. Chcemy regularnie przybliżać obrazy, które tworzą nową jakość kinematografii ukraińskiej.