Szanowni Państwo,

od wielu lat staramy się prezentować wartościową sztukę filmową w możliwie najlepszych standardach i w cenach, które gwarantują ogólną dostępność naszej oferty. Ciągle pracujemy nad jej różnorodnością i bogactwem. Szkolimy personel i dbamy o to, aby wszyscy nasi widzowie czuli się u nas komfortowo. Nieustannie inwestujemy i modernizujemy sprzęt kinowy, wymieniamy ekrany, wprowadzamy nowoczesne, laserowe projektory. I cieszymy się, że doceniają Państwo nasze starania.

W ostatnich tygodniach mierzymy się z niezwykle trudnym wyzwaniem. Wszyscy coraz bardziej odczuwamy drastyczne podwyżki cen prądu i innych mediów, wszyscy dostrzegamy też negatywne konsekwencje inflacji. Niestety w tych warunkach dalsze funkcjonowanie instytucji oraz utrzymanie odpowiedniego standardu obsługi naszych widzów nie będzie możliwe bez przeprowadzenia koniecznej regulacji cen.

W związku z powyższym od 28 stycznia br. w kinach sieci DCF będą obowiązywały nowe cenniki biletów. Nowe ceny, wyższe średnio o ok. 10-12%, nie pokryją wprawdzie wszystkich strat związanych z podwyżkami cen mediów oraz inflacją, ale pozwolą nam zachować obecny standard oferowanych usług. Nadal pozostaniemy jednym z najtańszych i najbardziej dostępnych kin w mieście. W naszej ofercie wciąż będą też pojawiać się propozycje bezpłatne. Niezmienne pozostają ceny zajęć z edukacji filmowej skierowanych do dzieci i młodzieży.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Będzie nam miło, jeśli zechcą nas Państwo odwiedzić i skorzystać z przygotowanej oferty.