Filmowy Klub Seniorów - czerwiec 2019

  • 4 – POWRÓT BENA, reż. PETER HEDGES - USA - 2018 - 104 min.
  • 11 – LOVELING, reż. GUSTAVO PIZZI – Brazylia, Niemcy, Urugwaj - 2018 – 95 min.
  • 18 – ŻONA, reż. BJORN RUNGE – Szwecja, USA, UK - 2017 - 100 min.
  • 25 – JOHNNY ENGLISH: NOKAUT, reż. DAVID KERR – Francja, USA, UK - 2018 - 90 min.

Seanse - wtorki godz. 12.00 | Bilety - 12 złotych.
Działalność FKS-u jest dotowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

powrot benaPOWRÓT BENA

Tytułowy Ben to młody chłopak, który niespodziewanie pojawia się w domu swojej rodziny tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Spełnia się radosne marzenie jego matki o wspólnej Gwiazdce. Ale Ben jest narkomanem i nie po raz pierwszy powraca do domu „czysty”, by szybko powrócić do nałogu. Czy tym razem będzie inaczej? Czy podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, matka zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko?


lovelingLOVELING

Główny bohater wydaje się być nieźle rokującym sportowcem, a przy tym niezbyt dopasowanym do codzienności marzycielem. A jego rodzice stają przed koniecznością pogodzenia się ze świadomością, że przychodzi ten moment, gdy są coraz mniej potrzebni swojemu już dojrzałemu dziecku. Te rodzinne dylematy śledzimy dzięki świetnym zdjęciom realizowanym między innymi w przepięknych brazylijskich plenerach.


zona

ŻONA

Małżonkowie z 40-letnim stażem stanowią uzupełniający się wzajemnie duet. Joe lubi brylować, Joan jest nieśmiała. Joe nie przykłada wagi do ubioru, Joan jest zawsze elegancka. Joe jest nieco próżny, Joan skromna. On dostaje literacką Nagrodę Nobla, ona występuje jako żona wielkiego laureata. A jak jest naprawdę? Jak wygląda ich cały życiowy dorobek kompromisów, sekretów, zdrad, ale i niezwykłej wzajemnej miłości?


johnny english

JOHNNY ENGLISH: NOKAUT

To nie pierwsza niesamowita opowieść o przedziwnym, staroświeckim i nierozgarniętym agencie, który nie tylko odnosi sukcesy, ale potrafi rozbawić widzów. Czasem bardzo inteligentnymi pomysłami, a czasem wręcz przeciwnie. Tym razem będzie musiał pozbyć się konkurencji i stanąć do walki o bezpieczeństwo całego kraju, a może i świata. I pewnie mu się uda, bo to przecież Rowan Atkinson znany nam wszystkim jako Jaś Fasola!

radioram gazetawroclawska naszemiasto dlastudenta wroclawpl tuwroclaw
wtwlogo strefawroclaw radiowroclaw wroclawmiastospotkan logo skil logo skil logo skil